23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI

 

Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, Gelibolu Belediye Başkanı sayın M.Mustafa ÖZACAR, 18. Mekanize Piyade Tugay Komutanı sayın Mustafa Yaşar ARSLANHAN ve Milli Eğitim Müdürü sayın Tahir KARACA 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü' nün hazırladığı etkinliklere katıldı.
İlçemizde şenlikler, saat 10:30’ da Milli Eğitim Müdürlüğünce 2‘nci Korolordu Komutalığı önündeki Atatürk anıtına çelenk konulmasının ardından kortej yürüyüşüyle başladı. 
Fener Meydanınında devam eden etkinliklerde saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, 2‘nci Korolordu Komutalığı Bandosu tarafından verilen konserinin ardından gerçekleştirilen ödül töreninde çeşitli müsabaka ve yarışmalarda başarılı olan öğrencilere Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA ve protokol tarafından ödüller verildi. Daha sonra 
İlçemizdeki ilkokul öğrencileri tarafından gerçekleştirilen gösterilerin ardından uçurtma şenliği kapsamında Fener Meydanının da öğrenciler tarafından uçurtmalar uçurulması sonrasında program sona erdi.