KAYMAKAMIMIZ SAYIN HAKAN KILINÇKAYA' NIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
 
Değerli Gelibolulular, sağlık ve esenlik içinde idrak ettiğimiz Ramazan ayının sonunda, Millet olarak bir Ramazan Bayramı`nı daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramını huzur, barış ve kardeşlik içinde geçirmenizi diliyorum.
 
Dini bayramlar; uzun süredir görüşme imkânımızın olmadığı yakınlarımız ve arkadaşlarımızı hatırlamak için önemli bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz. Milli kimlik bilincinin artması ve gerçek anlamda birliğin sağlanması ancak varlığı da yokluğu da paylaşmaktan geçer. Milli ve manevi duyguları ile sosyal sorumluluk bilincinin en üst seviyede yaşandığı bayramlarda, bu güzellikleri vatandaşlarımızla paylaşmak, toplumumuzun yardım ve desteğe muhtaç kesimine devletin sıcak ilgi ve şefkatini göstermek, büyük önem taşımaktadır. Özellikle bayramları huzur ve güven içerisinde geçirebilmemiz için büyük fedakârlıklarda bulunmuş gazilerimizi ve şehit ailelerimizi ziyaret ederek onları hatırlamak, ihtiyaçları varsa gidermek, acılarını paylaşmak hepimizin insani ve ahlaki görevidir. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz Milletimizin ve tüm Gelibolulu hemşerilerimizin  mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı Allah`tan temenni ediyorum.
 
Sevgi ve saygılar sunuyorum.