VALİMİZ SAYIN ORHAN TAVLI İLÇEMİZE ZİYARETTE BULUNDU

        Muhtarların şikâyet, talep ve önerilerini dinlemek üzere merkez ve ilçe muhtarlarıyla buluşan Çanakkale Valimiz sayın Orhan TAVLI ve Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, bu kapsamda Öğretmen evinde köy ve mahalle muhtarlarımız ile bir araya geldi.
        Toplantı öncesi Gelibolu Ticaret Odasına ziyarette bulunan Valimiz sayın Orhan TAVLI ve Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent ÇETİN’ e hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Valimiz sayın Orhan TAVLI ve Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA Gelibolu Ticaret Odasına ziyareti sonrasında Öğretmen evinde köy ve mahalle muhtarlarımız ile bir araya geldi.

        Gelibolu ilçemizde görev yapan muhtarlar öncelikle Valimiz sayın Orhan TAVLI’ yı ilçemizde görmekten memnuniyet duyduklarını ifade edip köy ve mahallelerine dair sıkıntı ve görüşlerini dile getirdi.
Muhtarlarımızın tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirten Valimiz sayın Orhan TAVLI, güzel ilçemiz Gelibolu’ nun kalkınması için çaba gösteren herkese başarılar diledi.

        Son olarak Hilton Otelde genç sporcularımızla bir araya gelen Valimiz sayın Orhan TAVLI ve Kaymakamımız sayın Hakan KILINÇKAYA, onlarla sohbet etti.
        Sporculara ilçemizde yapılacak olan ve yıllardır özlemle beklenen yarı olimpik yüzme havuzunun müjdesini veren Valimiz sayın Orhan TAVLI, son yıllarda Gelibolulu genç sporcularımızın Türkiye' de ve Avrupa’ da ses getiren başarılara imza attığını, kendilerini gururlandırdığını söyleyerek göstermiş oldukları başarılardan dolayı teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.